O hře

Torchlight je zpátky. Cenami ověnčené akční RPG, se znovu vrací do hráčských domovů. Hru Torchlight II hráčům zprostředkovávají tvůrci takových titulů, jako je Diablo 1, Diablo 2, Mythos a Fate - studio Runic. Druhá epizoda příběhu Torchlight nabízí vše, co si hráči zamilovali na jeho předchůdci: svižnou akci, humor a stovky předmětů, které lze získat. Příběh si můžete také užít při online hře se svými přáteli.

Jeden z nejdůležitějších prvků bude představovat právě online hraní. V Torchlightu II si hráči mohou zážitek z online hry vychutnat zcela zdarma, objevovat rozsáhlé otevřené oblasti, temné kobky a množství zbrusu nových monster. Společně s jinými hráči budou moci získávat magické předměty, plnit úkoly a tvořit nové mapy, přičemž během všech cest je bude provázet systém střídání dne, noci a dynamicky se měnícího počasí.

 

Délka dohrání se pohybuje kolem 10-15h, tím to ale nekončí! Po dohrání Můžete využít nákup map, který vám zajístí dostatek hodin zábavi a to nepočítám mody a multiplayer. 

 

Co nás čeká?

  • Multiplayer - hrajte se svými přáteli zcela zdarma prostřednictvím internetu. Bez jakéhokoli předplatného či zpoplatněných předmětů.
  • Přizpůsobitelné postavy - hráči budou mít možnost vytvářet a upravovat své vlastní unikátní postavy, spadající do některé ze čtyř dostupných tříd. Tím mohou vdechnout život vlastním jedinečným hrdinům.
  • Tvorba modů - hra Torchlight II bude vybavena novou verzí TorchEdu, editoru světa Torchlight. Hráči budou moci vyrábět své vlastní mody do hry, a tak do ní přidávat ještě více obsahu.
  • Nové hráčské rozhraní - Torchlight II nabízí hráči nové uživatelské rozhraní, které zdokonaluje herní zážitek a činí jej plynulejším.
  • Otevřený svět - hráči mohou nyní městečko Torchlight opustit. Cestujte skrze otevřené oblasti, navštěvujte jiná města, putujte dnem i nocí, sněhem i deštěm.
  • Systém výslužby - hráčům je umožněno poslat svoje postavy do výslužby, jakmile tyto dosáhnou dostatečně vysoké úrovně. Díky tomu hráči obdrží speciální benefity a vylepšení pro své nové postavy.
  • Mazlíčci a rybaření - tyto populární prvky z původní hry se v Torchlightu II vracejí ve vylepšené formě. Více možností výběru, hezčí efekty a vaši mazlíčci navíc stále mohou zaběhnout do města a prodat zde vaše předměty, abyste se vy sami nemuseli namáhat.

 

Kde koupit ? 

Torchlight2 DVD

Jen 499 Kč